پمپ های دیافراگمی محرک هوا به دلیل ساختار متفاوت خود کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف دارند.

پمپ دیافراگمی به علت تامین دبی بالا در مقایسه با سایر پمپ ها به طور عمده جهت انتقال انواع مایعات خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. مکانیزم داخلی پمپ دیافراگمی اینگونه پمپ ها را به بهترین انتخاب جهت انتقال سریع و ارزان مایعات با غلظت خیلی بالا تا ۲۰۰۰۰ سانتی پویز تبدیل کرده است. از طرفی امکان ساخت پمپ دیافراگمی با متریال های مختلف ( مانند: تفلون (PTFE)، آلومینیوم، پلی پروپیلن، استنلس استیل، هایترل، سنتوپرن، وایتون و … ) قابلیت سازگاری شیمیایی خورنده اسیدی، بازی حلال ها رنگ ورزین، مواد پایه نفتی و معدنی را به این پمپ ها داده است.

قابلیت عبوردهی ذرات جامد تا قطر حدود ۱۰ میلیمتر از دیگر امتیازات پمپ های دیافراگمی است که به این پمپ امکان انتقال مایعات با ذرات جامد معلق را می‌دهد. مکانیزم ساده رفت و برگشتی و عدم به کارگیری قطعات دوار در پمپ دیافراگمی ازمزیت های عمده اینگونه پمپ ها می‌باشد که باعث کاهش و از میان رفتن نشتی از فرسودگی قطعات دوار و جلوگیری از ورود مواد روانکاری به داخل سیال انتقالی می‌گردد.

مکانیزم ساده پمپ دیافراگمی باعث سهولت تعمیر و نگهداری در این پمپ ها گردیده است. پمپ های دیافراگمی گاندو یکی از بهترین و کاراترین مکانیزم های Air motor را دارا می‌باشد. مکانیزم Air motor پمپ دیافراگمی گاندو دارای کمترین قطعات داخلی در مقایسه با سایر پمپ های دیافراگمی بوده و در دارای استانداردهای معتبر بین المللی می باشد. گاندو پمپ تولید کننده انواع پمپ دیافراگمی محرک هوا در اندازه های مختلف از ۱٫۴ اینچ تا ۳ اینچ و دبی۱۹  لیتر الی ۱۰۶۰ لیتر بر دقیقه بوده که در ساخت آن ها از انواع متریال ها برای بدنه و همچنین اجزا داخلی پمپ استفاده می‌کند.

شما بازدید کننده گرامی، می‌توانید با مشاهده صفحات سایت اطلاعات کاملی در مورد شرکت گاندو پمپ و همچنین مشخصات فنی و تخصصی پمپ های تولید شده توسط این شرکت بدست آورید. همچنین با استفاده از بخش تماس با ما می‌توانید نظرات، پیشنهادات و … خود را برای ما ارسال کنید.

درباره پمپ های دیافراگمی
برچسب ها:            

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *