انواع پمپ های دیافراگمی انتقال مواد سالهاست به طور گسترده و با کاربرد های مختلف خاص و تخصصی در صنایع مختلف کشور از جمله صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع غذایی و دارویی، صنایع شیمیایی و معدنی، صنایع رنگسازی و پلیمری و … کشور به کار گرفته می‌شود.

با توجه به کاربرد های خاص و غیر قابل جایگزین و همچنین نیاز روز افزون صنعت کشور به پمپ‌های دیافراگمی، بادر نظر گرفتن قیمت تمام شده بالای انواع پمپ های دیافراگمی خارجی و همچنین مشکلات عدیده تهیه لوازم یدکی مصرفی این پمپ ها و عدم ارایه خدمات پس از فروش مناسب، این مجموعه با اتکا به مواد اولیه مرغوب و با کیفیت داخلی و به پشتوانه دانش فنی و تجربه متخصصان داخلی و با بهره گیری از تجربه و دانش فنی سایر سازندگان خارجی پمپ دیافراگمی از جمله GARCO ,ARO,USA RIVERWAVE اقدام به طراحی و ساخت انواع پمپ های دیافراگمی محرک هوا کرده است.

شرکت گاندو پمپ به عنوان اولین تولید کننده پمپ دیافراگمی در کشور سعی در بهبود کیفیت و رفع نقایص موجود در محصول داشته و با بومی سازی تولید پمپ دیافراگمی و لوازم یدکی مصرفی و ارایه خدمات پس از فروش مناسب سعی در بر طرف کردن مشکلات عدیده مصرف کنندگان داخلی دارد. لازم به ذکر است که شرکت گاندو با بهره گیری از توان متخصصان داخلی، تجربه شرکت های بزرگ این صنعت و همچنین مواد اولیه با کیفیت موفق به تولید محصولاتی شده است که نه تنها قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را داشته بلکه از لحاظ کارایی توانسته از آن ها پیشی بگیرد.

امیدواریم با تلاش و کوشش روز افزون و همچنین بهره گیری از پیشنهادات و انتقادات شما مشتریان گرامی گام های بلند و استواری در پیشرفت صنعت کشور بر داریم.